bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 marca 2019
  • 1 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 4331

Studio Filmów Rysunkowych podpisało umowę z YouTube

Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej jako jedna z pierwszych polskich wytwórni filmowych podpisało umowę z Google, właścicielem Youtube'a. Dzięki porozumieniu bielska wytwórnia może samodzielnie usuwać nielegalne treści z portalu. W rezultacie w ostatnim czasie usunięto kilka tysięcy "pirackich" filmów z Bolkiem i Lolkiem, Reksiem czy Baltazarem Gąbką.

ReklamaJednocześnie SFR na własnym kanale zamieściło swoje najsłynniejsze produkcje - dzieci znajdą tu m.in. "Wielką podroż Bolka i Lolka", "Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie", "Porwanie w Tiurlistanie" czy kilkadziesiąt filmów z Reksiem i Baltazarem Gąbką.

Obok klasyki młodzi widzowie z dużym zainteresowaniem oglądają najnowsze filmy SFR - serię o przygodach Kuby i Śruby.

- Podpisanie umowy z youtubem pozwoliło SFR podjąć skuteczną walkę z nielegalnym rozpowszechnianiem naszych treści na tej platformie. Obecnie głównym celem naszego kanału jest promocja produkcji SFR, zarówno tej dawnej jak i najnowszej. Niestety do dnia dzisiejszego przychody z dystrybucji w sieci w żaden sposób nie są porównywalne z dystrybucją tradycyjną, stąd na naszym kanale udostępnianie filmów będzie miało charakter rotacyjny, tak by cały kontent był w dalszym ciągu atrakcyjny dla tradycyjnych odbiorców takich jak staje telewizyjne - poinformował Andrzej Orzechowski, dyrektor Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.