bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 marca 2019
  • 6 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 2398

Z myślą o Świętach Wielkanocnych fundacja organizuje zbiórkę żywności

Za nami:

Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany i Spółdzielnia Mieszkaniowa "Złote Łany" w partnerstwie ze Śląskim Bankiem Żywności organizują w dniach 5 i 6 kwietnia (piątek i sobota) Wielkanocną Zbiórkę Żywności.

Reklama

zbiórka żywności
Z myślą o Świętach Wielkanocnych fundacja organizuje zbiórkę żywności · fot. materiały prasowe


Celem zbiórki żywności jest dotarcie z pomocą żywnościową do jak największej liczby osób potrzebujących, by zapewnić im godne Święta Wielkanocne.

Akcja będzie prowadzona w pięciu bielskich placówkach handlowych:
  • AUCHAN - ul. Bohaterów Monte Casino 421,
  • Bi1 w Gemini Park, ul. Leszczyńska 20
  • BIEDRONKA - ul. Żywiecka 115,
  • TESCO - ul. Jutrzenki 12,
  • LEWIATAN - ul. Żywiecka 95.


- Pragniemy, by ten szczególny czas Świąt stał się dla nich czasem radości i dostatku. Na Waszą pomoc czekają samotne starsze osoby, ludzie schorowani, niepełnosprawni, żyjący w niedostatku, dla których często jest to jedyna możliwość godnego spędzenia Świąt. Każdy może pomóc, wystarczy kupić jeden bądź kilka produktów więcej i przekazać je wolontariuszom, którzy będą czekać przy specjalnie oznakowanych koszach w okolicach sklepowych kas. Dzięki zebranym artykułom organizatorzy zbiórki przygotują paczki świąteczne dla podopiecznych Fundacji, głównie osób starszych i samotnych - informuje Jolanta Bogusz z Fundacji Aktywności Społecznej Złote Łany.

Akcja będzie prowadzona przez wolontariuszy z bielskich szkół: I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, II Liceum im. A. Asnyka, III Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego, VIII Liceum Ogólnokształcącego  im. H. Chrzanowskiej oraz Zespołu Szkół Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego.

Zapraszamy Państwa do wsparcia tej pięknej akcji - w piątek w godz. 14:00-19:00 i sobotę w godz. 9:00 - 19:00. Drobny gest może znaczyć tak wiele dla innych.

zbiórka żywności

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.