bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 marca 2019
  • wyświetleń: 2556

Symboliczny gest Galerii Sfera. Na godzinę zgasną światła

Za nami:

Godzina dla Ziemi WWF to akcja, która w symboliczny sposób uświadamia, jak ważne dla środowiska są nasze codzienne nawyki. Prosta czynność - wyłączenie świateł - a niesie ogromne znaczenie dla przyrody. W tym roku do akcji po raz kolejny włącza się Galeria SFERA, w której 30 marca o godz. 20.30 zgasną światła.

Reklama

Galeria Sfera
Galeria Sfera · fot. materiały prasowe


30 marca na dokładnie 60 minut zgaśnie oświetlenie w domach, urzędach, a także w centrach handlowych
i innych obiektach użyteczności publicznej. W Bielsku-Białej do akcji ponownie włączy się Galeria SFERA, która w godz. 20.30-21.30 wyłączy zewnętrzne reklamy, dekoracje przed budynkiem i reklamowe oświetlenie elewacji, m.in.: logotypy własne i najemców, reklamy na parkingu, ozdobne kostki i plafony na placu przed Galerią II.

- Godzina dla Ziemi WWF co roku jednoczy miliony ludzi na całym świecie. W geście solidarności i wspólnej troski o środowisko naturalne, także w Galerii SFERA, po raz kolejny, aktywnie włączamy się w tę inicjatywę. I chociaż godzina to za krótko, by trwale pomóc środowisku, wystarczy aby zwrócić uwagę na jego potrzeby - mówi Monika Magner, dyrektor Galerii SFERA.

O tej samej porze zostanie wyłączone oświetlenie architektoniczne Ratusza oraz budynku teatru.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.