bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 marca 2019
  • wyświetleń: 6954

[FOTO] Kraksa z udziałem ambulansu na rogu Andersa z Michałowicza

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

We wtorek, 26 marca około godziny 14:00 na skrzyżowaniu Andersa z Michałowicza doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jednym z nich był prywatny ambulans. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Reklama

Kraksa na rogu Andersa z Michałowicza - 26.03.2019 · fot. Bielskie Drogi


Ze wstępnych ustaleń serwisu Bielskie Drogi wynika, że zawinił kierowca ambulansu. Ratownicy wracali niealarmowo ze szpitala, gdzie chwilę wcześniej dostarczyli pacjenta. Kierowca spojrzał na chwilę na deskę rozdzielczą i odwrócił uwagę od jezdni. Gdy spojrzał przed siebie, już świeciło się czerwone światło. Próbował hamować, ale nie zdążył. Doszło do zderzenia z Suzuki Jimny, który wyjeżdżał z ul. Michałowicza.

Jeszcze przed przyjazdem państwowego ratownictwa medycznego i strażaków, poszkodowana została zapatrzona przez załogę prywatnej karetki. Kobieta trafiła do szpitala. Ratownikom szczęśliwie nic poważnego się nie stało.

Zdarzenie wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. W związku z tym policjanci musieli sporządzić dokładną dokumentację. To czasochłonne czynności. Kierowcy musieli uzbroić się w cierpliwość. Utrudnienia w obrębie skrzyżowania Andersa i Michałowicza trwały do godziny 15:20.

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj