bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 marca 2019
  • wyświetleń: 4848

Dziś mecz Polska - Niemcy. Przydatne informacje dla kibiców

Za nami:

Dziś o godzinie 18.00 na Stadionie Miejskim rozstanie rozegrany mecz towarzyski reprezentacji do lat 20. W Bielsku-Białej Polska zmierzy się z Niemcami.

Reklama

polska - niemcy


Wejście na Stadion Miejski odbywa się na podstawie okazanego biletu oraz dokumentu tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport, legitymacja szkolna) Karnety na mecze ligowe nie obowiązują! W celu przyspieszenia wejścia na stadion przez kołowroty prosimy przygotować do okazania dowód osobisty i bilet. W dniu meczu zakup biletu przez internet możliwy jest do godziny 15:00.

Kasy na Stadionie Miejskim obsługują w zakresie :
  • sprzedaży biletów
  • wymiany voucherów
  • odbioru biletów z konkursów


Uwaga bilet jest imienny! Do zakupu biletów i wymiany voucherów wymagany jest dokument tożsamości. Wymagane jest imię, nazwisko i pesel (dotyczy to również dzieci, które posiadają pesel).

1. Kasa biletowa K1 ul. Żywiecka (zlokalizowana przy wejściu nr 7): czynna od 14:00 - 18:45
2. Kasa biletowa K2 ul. Żywiecka (zlokalizowana przy wejściu nr 5) czynna od 14:00- 18:45
3. Kasa biletowa K3 zlokalizowana na Trybunie Północnej czynna 14:00 - 18:45 (sprzedaż biletów + odbiór zaproszeń)
4. Kasa biletowa K4 zlokalizowana na Trybunie Południowej: odbiór akredytacji prasowych: 2 godz. przed meczem | sprzedaż biletów: 10:00 - 18:45
5. Odbiór zaproszeń VIP Recepcja VIP na Trybunie Zachodniej.

stadion


Wszystkie stanowiska są dokładnie opisane, prosimy się kierować do odpowiednich punktów.

W dniu meczu bilety można zakupić:
  • w kasach na Stadionie Miejskim,
  • w Oficjalnym Sklepie TS Podbeskidzie w C.H Gemini Park, (tel. 604 279 779, sklep@tspodbeskidzie.pl)
  • oraz na bilety.tspodbeskidzie.pl
  • DZIAŁ SPRZEDAŻY BILETÓW: tel. 33 498 39 87 (pon. - pt. w godzinach od 9:00 -16:00), oraz 604 279 779, bilety@tspodbeskidzie.pl


Do zakupu biletów wymagany jest dowód osobisty albo inny dokument tożsamości. Przed podejściem do okienka prosimy o przygotowanie numeru PESEL każdej osoby (dzieci również). Znacznie przyspieszy to proces sprzedaży.

polska - niemcy


Miejski Zakład Komunikacyjny uruchomi linie specjalne - oprócz autobusów nr 101, 102, 103 znanych z meczów ligowych Podbeskidzia, które kursować będą stałymi trasami, dodatkowo uruchomiona zostanie linia 104 łącząca Stadion Miejski z bezpłatnym parkingiem przy Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Karbowej. W dniu meczu, tj. w wtorek 26 marca do korzystania z bezpłatnych przejazdów liniami specjalnymi uprawnione są osoby posiadające ważny bilet na mecz piłki nożnej U-20 Polska - Niemcy.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.