bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 marca 2019
  • wyświetleń: 2653

MZD szuka najemców ogródków gastronomicznych na Rynku

26 kwietnia na bielski Rynek wrócą ogródki gastronomiczne. Podobnie jak w ubiegłym roku wszystkie parasole muszą być w tym samym, kremowym kolorze.

Reklama

bielskobiala,bielsko,starowkabielsko,rynekbielsko,weekend,wakacje,lato,fotodnia,instagram
#bielskobiala #bielsko #starowkabielsko #rynekbielsko #weekend #wakacje #lato - 12.08.2018


Właściciel ogródka gastronomicznego zobowiązany będzie do ustawienia parasola w kolorze kremowym, z jednoczesnym dopuszczeniem możliwości umieszczenia niewielkiego znaku firmowego na bordiurze parasola.

Cena wywoławcza dzierżawy jednego miejsca (modułu) za okres od 26 kwietnia do 1 października, tj. 159 dni wynosi od 4400 do 9300 zł.

MZD poinformował, że w okresie od kwietnia do grudnia 2019 r., odbywać się będzie remont budynku przy ul. Rynek 23/Wzgórze 1 polegający m.in. na wymianie zapadniętych stropów między kondygnacjami oraz remont budynku przy ul. Rynek 14 polegający m.in. na wymianie stolarki okiennej oraz wykonaniu izolacji budynku, który będzie trwał do końca maja 2019 r., co może spowodować utrudnienia w użytkowaniu ogródków gastronomicznych.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.