bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 marca 2019
  • 28 marca 2019
  • wyświetleń: 6162

Całodobowy ruch wahadłowy na ulicy Cieszyńskiej

Na dwóch odcinkach ulicy Cieszyńskiej w dzielnicy Wapienica została wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu polegająca na ruchu wahadłowym.

Reklama

cieszyńska
harmonogram prac związanych z realizacją zadania inwestycyjnego pn. "Rozbudowa odcinka drogi wojewódzkiej nr 942 w Bielsku-Białej" · fot. MZD Bielsko-BiałaEurovia Polska S.A. informuję o wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu polegającej na całodobowym ruchu wahadłowym na następujących odcinkach:
  • w ciągu ul. Cieszyńskiej; od ronda nowa Międzyrzecka do skrzyżowania ul. Jaworzańskiej z ul. Cieszyńską - rozpoczęcie robót planowane jest 28.03.2019. Sygnalizacja świetlna związana ze zmianą organizacji ruchu na tym odcinku będzie funkcjonowała do końca maja br.;
  • na drodze dojazdowej do marketu Lidl; od skrzyżowania ul. Cieszyńskiej z ul. Skrzydlewskiego w kierunku marketu Lidl - rozpoczęcie robót planowane jest 26.03.2019. Sygnalizacja świetlna związana ze zmianą organizacji ruchu na tym odcinku będzie funkcjonowała ok. 10 dni.


Na pozostałym odcinku ul. Cieszyńskiej (od ronda nowa Międzyrzecka do Ronda Niemena) planowane są prace wymagające punktowego i chwilowego wprowadzenia ruchu wahadłowego na jezdni głównej ul. Cieszyńskiej oraz w jej obrębie, co może powodować również utrudnienia w ruchu pieszym.

ulica cieszyńska
Ulica Cieszyńska · fot. MZD Bielsko-Biała

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.