Wiadomości
- 21 marca 2019
- wyświetleń: 4372
Ukrainiec wędkował bez uprawnień. Dostał mandat
Od dłuższego czasu w naszym regionie przybywa osób zza wschodniej granicy szukających pracy. Niestety Ukraińcy często nieświadomie popełniają wykroczenia z tytułu braku uprawnień do wędkowania.
Taki przypadek strażnicy ujawnili w ubiegłą niedzielę w wodach okręgu PZW Bielsko-Biała.
- Sprawa zakończyła się mandatem, płatnym na miejscu ze względu na to, że wyrkoczenie popełnił cudzoziemiec, a szkoda, bo koszt mandatu to połowa składki całorocznej dla obcokrajowca. Apelujemy o zapoznanie się z zasadami wędkowania panującymi na naszym terenie. Zasady są zasadami - informuje PZW Bielsko-Biała.
- Sprawa zakończyła się mandatem, płatnym na miejscu ze względu na to, że wyrkoczenie popełnił cudzoziemiec, a szkoda, bo koszt mandatu to połowa składki całorocznej dla obcokrajowca. Apelujemy o zapoznanie się z zasadami wędkowania panującymi na naszym terenie. Zasady są zasadami - informuje PZW Bielsko-Biała.
ZOBACZ TAKŻE
Martwy kot w reklamówce w Jaworzu. Ktoś porzucił truchło przy drodze
JutroStrażacy z Bielska-Białej w ogólnopolskim programie telewizyjnym. Kolejny odcinek w czwartek
Alarm bombowy w Szpitalu Wojewódzkim. Alarm okazał się fałszywy
[FOTO] Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego na obwodnicy. Kierowca w szpitalu
24 czerwcaŚwięto Policji 2026 w Bielsku-Białej: Uroczystości i piknik rodzinny „Z mundurem na Ty”
[FOTO] Senior za kierownicą i niebezpieczne manewry. Niezrozumiała decyzja policjantów
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.











