bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 marca 2019
  • wyświetleń: 1547

33-latek ukradł dwa kaski, rękawice i obciążniki do sztangi

Dwa kaski, rękawice motocyklowe i komplet obciążników do sztangi padł łupem 33-letniego bielszczanina. Sprawca skradł rzeczy o wartości 2 tysięcy zł z wynajmowanego mieszkania przy bielskiej ul. Podwale. Rabuś został zatrzymany przez policjantów z komisariatu I w Bielsku-Białej. Grozi mu do 5 lat za kratami.

Reklama

Mężczyzna wprowadził się do wynajmowanego mieszkania, w którym poprzedni właściciel pozostawił swoje rzeczy. Poprosił 33-latka o "zaopiekowanie się" sprzętem do czasu, aż znajdzie nowe lokum.

Sprawca sprzedał jednak dwa kaski, rękawice motocyklowe i komplet obciążników w jednym z lombardów w centrum miasta. Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej, współpracując z pokrzywdzonym, zatrzymali rabusia i odzyskali część skradzionych rzeczy. Zatrzymany 33-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.