bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 marca 2019
  • wyświetleń: 5168

[FOTO] Pożar garażu wraz z wyposażeniem. Jedna osoba ranna!

W sobotę, 16 marca około godziny 11:15 na granicy Mazańcowic i Międzyrzecza Górnego doszło do pożaru. Ogień pojawił się w przydomowym garażu, który mimo błyskawicznej akcji straży pożarnej uległ całkowitemu spaleniu.

Reklama

Pożar garażu - 16.03.2019 · fot. Max / bielsko.info


Straty są stosunkowo duże. Spłonęło wyposażenie blaszanego garażu (min. elektronarzędzia i części samochodowe). Interweniowało pięć zastępów straży pożarnej. Jedna osoba została ranna i trafiła pod opiekę ratowników medycznych. Życiu poszkodowanego nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Rejon Mazańcowic i Międzyrzecza Górnego to trudne miejsce do działań służb ratunkowych. Nazwy ulic są zwyczajowe, a numeracja budynków nie jest po kolei. Numery są wydawane są po kolei w ramach wydawanych pozwoleń na budowę. W tym przypadku pożar miał miejsce na ulicy Żniwnej. Przyczynę pojawiania się ognia będą wyjaśniać policjanci.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.