bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 marca 2019
  • wyświetleń: 8375

Rozpoczęła się rejestracja do kolejnej loterii „Rozlicz PIT w Bielsku-Białej”

Loteria skierowana jest do wszystkich podatników, którzy rozliczą PIT za 2018 w Bielsku-Białej i wskazują w deklaracji podatkowej bielski adres zamieszkania - dla tych, którzy rozliczają się tutaj od lat oraz tych, którzy zrobią to w tym roku po raz pierwszy. Liczy się adres faktycznego zamieszkania, a nie adres zameldowania.

Reklama

Głównym celem organizowanej loterii jest przekonanie mieszkańców do składania deklaracji podatkowej PIT właśnie w Bielsku-Białej, gdzie na co dzień korzystają z infrastruktury komunalnej, szkół, przedszkoli, szpitala itp. Dzięki temu część podatku dochodowego trafia do budżetu miasta i będzie mogła być przeznaczona na realizację inwestycji i przedsięwzięć wspierających rozwój Bielska-Białej.

Nagrodą główną w loterii jest samochód osobowy FIAT 500. Do wygrania są również vouchery do biura podróży, rowery oraz ekspresy do kawy.

Jak wziąć udział w loterii "Rozlicz PIT w Bielsku-Białej "?

1. Wystarczy złożyć wypełnioną deklarację PIT za rok 2018 drogą elektroniczną lub bezpośrednio w jednym z bielskich Urzędów Skarbowych, wskazując Bielsko-Białą jako miejsce zamieszkania.

2. Następnie od 15 marca do 6 maja 2019 roku zgłosić swój udział w loterii, wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie www.loteriapitbb.pl lub wrzucając formularz zgłoszeniowy do urny loteryjnej zlokalizowanej w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej w Biurze Obsługi Interesanta, pl. Ratuszowy 6.

Losowanie nagród odbędzie się 14 czerwca na pl. Ratuszowym w Bielsku-Białej przed koncertem z okazji „Dni Bielska-Białej”.

Więcej na: www.loteriapitbb.pl

„Rozlicz PIT w Bielsku-Białej”

BM / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.