bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 marca 2019
  • wyświetleń: 2826

Dyrekcja Szpitala Pediatrycznego zachęca do wypełniania ankiet

W wielu miejscach Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej znaleźć można skrzynki na ankiety satysfakcji pacjentów, a obok nich formularze tych ankiet. Za ich pośrednictwem pacjenci, ich rodzice oraz opiekunowie mogą wypowiadać się anonimowo na temat jakości pracy tej placówki medycznej.

Reklama

szpital pediatryczny
Dyrekcja Szpitala Pediatrycznego zachęca do wypełniania ankiet · fot. Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej


- Zachęcamy młodych pacjentów naszego szpitala, ich rodziców i opiekunów do wypełniania ankiet satysfakcji pacjentów. Dzięki nim możemy się przekonać, jak postrzegana jest nasza placówka medyczna, gdzie są jej mocne strony, a co trzeba poprawić - informuje dyrekcja Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

Do systematycznej analizy ankiet obliguje posiadany przez szpital certyfikat ISO 9001. Analiza to nie tylko suchy obowiązek, to również cenne źródło wiedzy na temat tego, jak placówka jest oceniana przez młodych pacjentów i opiekujących się nimi dorosłych.

- Choć od początku wprowadzenia ankietowego badania satysfakcji pacjentów szpital wypada w nim bardzo dobrze, a ogromna większość pacjentów i ich opiekunów deklaruje, że wysoko ocenia jakość świadczonej opieki medycznej oraz twierdzi, że szpital wart jest polecenia innym, to czasami zdarzają się również uwagi krytyczne. Mimo, że nie jest ich dużo, to stanowią dla nas ważne wskazówki mówiące co jeszcze należy poprawić, aby ocena szpitala była jeszcze wyższa - poinformował szpital.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.