bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 marca 2019
  • wyświetleń: 3252

[FOTO] Kraksa na obownicy i popołudniowe problemy kierowców

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

We wtorek, 12 marca około godziny 18:10 na trasie S-1 w Bielsku-Białej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, które skutecznie zakorkowało obwodnicę na ponad godzinę. Trzy pojazdy zderzyły się na pasach w stronę Żywca tuż przed ostrym zakrętem cieszącym się złą sławą.

Reklama

Kolizja na obowdnicy - 12.03.2019 · fot. ASO Autolux


Zawinił kierowca Opla, który nie zauważył korka spowodowanego wymianą barierek na wspomnianym zakręcie. Najpierw próbował uciec na lewą stronę jezdni i otarł się o Opla Vivaro stojącego na lewym pasie. Zatrzymał się dopiero po uderzeniu w tył Volvo XC60, które stało przed Oplem. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych. Wszystko wyglądało bardzo groźnie, ale skończyło się tylko na rozbitych samochodach.

Interweniowali strażacy i patrol drogówki. Sprawca, obywatel Słowacji, został ukarany mandatem karnym. Uszkodzone pojazdy zostały odholowane przez pomoc drogową. Utrudnienia w ruchu trwały około godzinę.

sid / bielsko.info

źródło: ASO Autolux

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj