bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 marca 2019
  • wyświetleń: 3461

Flixbus uruchomi połączenie do Poznania. Bilety od 99 groszy

Flixbus uruchomi bezpośrednie połączenie autobusowe z Bielska-Białej do Poznania. Trwa sprzedaż biletów,
- najtańsze kosztują 99 groszy.

Reklama

flixbus
Flixbus uruchomi połączenie do Poznania. Bilety od 99 groszy · fot. Flixbus


Od dziś w systemie rezerwacyjnym FlixBusa znaleźć można zupełnie nowe linie, które zaczną kursować od 11 kwietnia. Tego dnia zacznie kursować linia nr 1311 Poznań -Biełsko-Biała przez Wrocław i Katowice.

Nowe linie objęte są promocją, w ramach której bilety na trasy między 11 a 17 kwietnia można kupić już od 99 groszy. Promocja trwa od 12 marca do wyczerpania puli biletów.

- Tak jak zapowiadaliśmy, w 2019 roku nasza oferta ma zwiększyć się o połowę i póki co konsekwentnie ten plan realizujemy. Pierwsze starty linii na sezon wiosenno-letni to dopiero początek nowości, które mamy do przedstawienia naszym pasażerom. Sukcesywnie będziemy uruchamiać kolejne połączenia, dzięki którym mieszkańcy zarówno mniejszych, jak i dużych miast będą mogli wygodnie podróżować po całej Polsce i Europie - komentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska.

Rozkład jazdy:
g. 15:25 Bielsko-Biała - g. 21.30 Poznań
g. 8:00 Poznań - g. 14.05 Bielsko-Biała

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.