bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 marca 2019
  • wyświetleń: 2084

Wystawa artystów biorących udział w koncercie #graMydoBBro

Za nami:

W dniach 15.03-15.04, w centrum handlowym Gemini odbędzie się wystawa zdjęć artystów biorących udział w koncercie #graMydoBBro.  Otwarcie wystawy zaplanowane jest na 15 marca na godzinę 18.00. Zdjęcia wystawione będą na licytacje, a dochód przeznaczony na Hospicjum. Zagra zespół SIS.

Reklama

gramy dobbro
Koncert graMydoBBro · fot. UM Bielsko-Biała


#graMYdoBBro to wspólna inicjatywa Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej oraz lokalnych artystów. Akcja została zapoczątkowana przez jedną ze znanych piosenkarek, która po tragicznej śmierci Prezydenta Gdańska - Pawła Adamowicza, zachęciła środowiska artystyczne do integracji. Bielsko-Biała podjęło inicjatywę, ale w swój własny sposób i 11 lutego w Teatrze Polskim w naszym mieście mieliśmy okazję wysłuchania niezwykłego koncertu, w którym ponad 30 wokalistów, muzyków i zespołów z różnych środowisk (a łącznie - 150 osób!) wyraziło sprzeciw dla nienawiści oraz dało wyraz jedności i solidarności.

Prezentujemy wystawę portretów większości osób koncertu #graMYdoBBro, wykonanych przez bielskiego fotografa Arkadiusza Tumidajskiego, właściciela Studia Fotoobrazek, członka Krajowego Cechu Fotografów.

Arkadiusz jest laureatem wielu nagród i wyróżnień konkursów fotograficznych tym samym reprezentuje nasze miasto na łamach prasy branżowej. Chętnie wspiera akcje charytatywne w regionie, przekazując swoje prace FotoArT na aukcje.

Portrety, które mamy przyjemność zaprezentować, zostały wykonane w kuluarach Teatru Polskiego w dniu koncertu, po zejściu ze sceny każdego artysty, dyrektora Teatru oraz Prezydenta i Wiceprezydenta Miasta Bielska-Białej.

gramy dobbro
Koncert graMydoBBro · fot. UM Bielsko-Biała


Zdjęcia wydrukowane są, dzięki wsparciu finansowemu Gemini Parku, w formacie 40x60 cm, na wysokiej jakości papierze fotograficznym, z umieszczonym stemplem autoryzacyjnym autora portretu oraz naklejone na usztywniającej piance.

  • 5 kwietnia portrety będą opublikowane na stronie Facebook / graMY doBBro
  • cena wywoławcza to tylko 50 zł,
  • pod zdjęciem wpisz swoją deklarowaną kwotę,
  • 14 marca o północy nastąpi zakończenie licytacji,
  • po odbiór zdjęć należy się zgłosić do Gemini Parku w Bielsku-Białej, na ręce reprezentanta hospicjum dokonać deklarowanej wpłaty.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.