bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 marca 2019
  • wyświetleń: 2801

Pluszaki ratują zwierzaki - nowa akcja Fundacji Ekologicznej Arka

Fundacja Ekologiczna "Arka" rozpoczyna akcję zbierania zabawek, które zostaną sprzedane w trakcie kiermaszów. Środki będą przeznaczone na pomoc zwierzętom i edukację w tym zakresie.

Reklama

pluszaki
Pluszaki ratują zwierzaki - nowa akcja Fundacji Ekologicznej Arka · fot. Fundacja Ekologiczna Arka


- Zapraszamy na inauguracyjny happening 12 marca o godz. 11.00 na pl. Bolka i Lolka w Galerii SFERA. Wspólnie z dziećmi z Szkoły Waldorfskiej będziemy promować naszą nową akcję. Zbieramy zabawki i rzeczy dla dzieci, organizujemy ich kiermasze, a środki przeznaczamy na pomoc zwierzętom i edukację w tym zakresie. Tym razem pomagamy Fundacji Mysikrólik - Na Pomoc Dzikim Zwierzętom z Bielska-Białej - mówi Wojciech Owczarz, prezes Arki.

Akcję "Pluszaki ratują zwierzaki" może wesprzeć każdy. Wystarczy przekazać w Punkcie Informacyjnym Galerii SFERA maskotki lub inne zabawki, którymi będą mogły bawić się inne dzieci i rodziny. Zbierane są także pluszaki, zabawki, gry, puzzle, lego, klocki, zabawki drewniane, bajki i filmy na DVD itd., Ważne, aby zabawki były kompletne, czyste i w dobrym stanie.

Pluszaki i inne zabawki zostaną wyczyszczone, a następnie wystawione na sprzedaż podczas charytatywnego kiermaszu, który odbędzie się w sobotę 6 kwietnia, w foyer Galerii II.

- Nowa akcja charytatywna „Pluszaki ratują zwierzaki”, organizowana wspólnie z Fundacją Ekologiczną ARKA, ma bardzo prosty mechanizm: przekazując pluszowe misie i inne maskotki na charytatywny kiermasz, pomagamy potrzebującym zwierzętom, które znajdują się pod opieką Fundacji Mysikrólik - mówi Monika Magner, Dyrektor Galerii Sfera.

- Wiemy, że nasi klienci chętnie wspierają wszystkie akcje charytatywne, które organizujemy, dlatego jestem przekonana, że i tym razem uda nam się zebrać fundusze na ratowanie dzikich zwierząt - dodaje przedstawicielka Sfery.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.