bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 marca 2019
  • wyświetleń: 4514

Rozpoczęła się otwarta sprzedaż biletów na mecze Mistrzostw Świata

Dziś o godzinie 13:00 rozpoczęła się druga faza sprzedaży biletów na Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019.

Reklama

podbeskidzie, stadion miejski
Rozpoczęła się otwarta sprzedaż biletów na mecze Mistrzostw Świata · fot. bielsko.info


Fani z całego świata będą mieli możliwość aplikowania o wejściówki na zasadzie “kto pierwszy, ten lepszy”. Ta faza sprzedaży potrwa aż do ostatniego dnia turnieju, czyli do 15 czerwca.

W trakcie przedsprzedaży, z której mogli skorzystać posiadacze kart VISA, sprzedano 71 100 biletów. Jedyną oficjalną platformą do zakupu biletów jest strona http://www.FIFA.com/tickets/U20WC.

Mistrzostwa Świata FIFA U-20 to pierwsza impreza organizowana przez FIFA na polskiej ziemi. Turniej odbędzie się od 23 maja do 15 czerwca, a rywalizować w nim będą 24 drużyny z całego świata, wliczając w to reprezentację Polski. Bilety są dostępne w dwóch kategoriach cenowych, zaczynają się od 10 złotych.

Kibice będą mogli wydrukować bilety w domu, co oznacza, że każdy kto zakupi wejściówki na stronie FIFA.com/tickets/U20WC otrzyma je w formie elektronicznej i będzie mógł wydrukować w formacie A4. Każdy bilet będzie zawierał unikalny kod i będzie sprawdzany przy wejściu na stadion. Na obiektach nie będzie prowadzona sprzedaż wejściówek.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.