bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 marca 2019
  • wyświetleń: 10607

[ZDJĘCIA] Pożar na tarasie budynku wielorodzinnego przy ulicy Olszówka

Dziś przed godziną 10.00 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze budynku przy ulicy Olszówka. Na miejsce zadysponowano sześć zastępów straży pożarnej. Dojazd wozów strażackich opóźnił się przez nieprecyzyjne zgłoszenie, które wpłynęło do WCPR.

Reklama

Pożar tarasu budynku przy ulicy Olszówka - 7.03.2019 · fot. sid / bielsko.info


Pierwsze zgłoszenie tyczyło się innego numeru budynku, który znajduje się w pobliżu skrzyżowania z ulicą Bystrzańską. To tam zatrzymali się strażacy. Po kilkunastu sekundach zatrzymało się przy nich sportowe Porsche. Kierująca poinformowała, że pali się kawałek wyżej przy innym numerze. To opóźniło start akcji gaśniczej o min. jedną minutę.

Po przyjeździe strażacy zastali pożar na tarasie budynku wielorodzinnego. Ze wstępnych informacji wynikało, że wszyscy mieszkańcy zdążyli opuścić obiekt. Do działań gaśniczych użyto drabiny mechanicznej. Na czas trwania akcji ruch na ulicy Olszówka odbywał się wahadłowo.

W wyniku pożaru doszczętnie spłonął taras obity drewnem i wyposażenie tam zlokalizowane (krzesła, stół itp.). Przyczynę pojawienia się ognia ustalają policjanci.

ab, sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.