bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 marca 2019
  • wyświetleń: 4544

[FOTO] Kraksa na al. Andersa. Potężne utrudnienia w ruchu!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W środę, 6 marca około godziny 14:30 na al. Andersa doszło zderzenia dwóch pojazdów. Kraksa miała miejsce ok. 100 metrów od skrzyżowania z al. Armii Krajowej jadąc w stronę ulicy Partyzantów. Zablokowany jest lewy pas ruchu. Kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Reklama

Kraksa na al. Andersa - 6.03.2019 · fot. Bielskie Drogi


Było to klasyczne najechanie na tył przed przejściem dla pieszych. Ranny został kierowca Citroena, który trafił pod opiekę ratowników medycznych. Na miejscu interweniują strażacy i policjanci, którzy muszą sporządzić dokumentację wypadku drogowego. To niezbędna procedura jeśli uczestnik zdarzenia trafia do szpitala. Dopiero po badaniach będzie dokładnie wiadomo czy sprawcę można ukarać mandatem, czy konieczne będzie skierowanie wniosku do sądu.

Kierowcy jadący al. Andersa w stronę os. Złote Łany muszą liczyć się z bardzo dużymi utrudnieniami. Korek sięga już powoli os. Beskidzkiego i ciągle się powiększa. Droga powinna być przejezdna do godziny 16:00.

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj