bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 marca 2019
  • wyświetleń: 4973

Policjanci udaremnili kradzież maszyny wartej 100 tys. złotych

Policjanci z Kobiernic zatrzymali mężczyzn podejrzanych o kradzież maszyny do obsługi ścinki drewna o wartości 100 tysięcy złotych. Mundurowi wspólnie z policjantami z wydziału ruchu drogowego odzyskali skradziony pojazd. W czasie przeszukania jednego ze sprawców znaleźli dodatkowo narkotyki. Za przestępstwa te zatrzymanym grozi teraz do 5 lat więzienia.

Reklama

Do zdarzenia doszło w Kozach. Sprawcy zostali zatrzymani na gorącym uczynku przestępstwa, podczas gdy dokonywali załadunku skradzionej maszyny marki LKT 81 Turbo na lawetę. Policjanci udaremnili kradzież i zatrzymali 35-latka i jego 28-letniego wspólnika.

W czasie przeszukania starszego z nich mundurowi znaleźli marihuanę i metamfetaminę. Zatrzymani zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszeli zarzuty i zostali doprowadzeni do prokuratury. Prokurator objął ich policyjnym dozorem, zakazał opuszczać kraj i zastosował poręczenia majątkowe. Mężczyznom grozi do 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.