bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 marca 2019
  • wyświetleń: 2327

43-latek z Wapienicy znęcał się nad krewnymi. Trafił do aresztu

Najbliższe miesiące spędzi w areszcie 43-letni mężczyzna, który jest podejrzany o znęcanie się nad krewnymi. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z komisariatu III w Bielsku-Białej. Jest już po zarzutach. Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Reklama

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w bielskiej Wapienicy, gdzie mężczyzna wszczął awanturę ze swoją 67-letnią matką i bratem. W czasie awantury pobił pokrzywdzonych. Zwracał się do nich wulgarnymi słowami i groził pozbawieniem życia.

Policjanci szybko i skutecznie obezwładnili napastnika. Nazajutrz, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury i sądu. Śledczy wnioskowali o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd przychylił się do tego wniosku. Najbliższe miesiące zatrzymany spędzi w areszcie. Za przemoc domową grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.