bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 marca 2019
  • wyświetleń: 4287

[FOTO] Wypadek na skrzyżowaniu Mazańcowickiej z Komorowicką

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek, 4 marca około godziny 13:35 na skrzyżowaniu Mazańcowickiej z Komorowicką w Bielsku-Białej. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Do szpitala trafił mężczyzna w średnim wieku.

Reklama

Wypadek na skrzyżowaniu Mazańcowickiej z Komorowicką - 4.03.2019 · fot. Bielskie Drogi


Ze wstępnych ustaleń wynika, że zawinił kierowca Volvo, który skręcając w lewo z ulicy Komorowickiej na ulicę Mazańcowcką, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy Fiata. Uderzenie choć nie wyglądało bardzo groźnie, okazało się być poważnym w skutkach. Kierujący Fiatem na krótko po zderzeniu miał utracić przytomność i po chwili ponownie ją odzyskać. Nie był w stanie samodzielnie opuścić pojazdu.

Na miejscu jako pierwsi pojawili się policjanci z bielskiej drogówki, którzy natychmiast przystąpili do udzielania pierwszej pomocy. Wraz z ratowniczkami medycznymi, które chwilę później dotarły na miejsce zdarzenia, udało się wyciągnąć mężczyznę z samochodu bez konieczności użycia narzędzi hydraulicznych. Trafił do szpitala. W chwili odjazdu karetki pogotowia poszkodowany był przytomny.

Zdarzenie wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Została sporządzona niezbędna dokumentacja, która może być potrzebna w przypadku ewentualnego procesu sądowego. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały także trzy zastępy straży pożarnej (druhowie OSP Komorowice Krakowskie i sekcja techniczna z JRG-1 w Bielsku-Białej). Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 14:45.

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj