bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 marca 2019
  • 5 marca 2019
  • wyświetleń: 2027

Biskup i ksiądz zapraszają do krypty. Rozmowy o Wielkim Poście

Za nami:

Dlaczego Wielki Post trwa 40 dni i co ma wspólnego z przygotowaniem do chrztu? Odpowiedzi na to i inne pytania poszukają bp Piotr Greger i ks. Jacek Pędziwiatr podczas kolejnej "Rozmowy poświęconej" w krypcie katedry św. Mikołaja w Bielsku-Białej, we wtorek, 5 marca 2019 r., o godz. 19:00.

Reklama

katedra
fot. Diecezja Bielsko-Żywiecka


"Rozmowy poświęcone" w katedrze są kontynuowane co miesiąc, najczęściej w pierwszy wtorek, od lutego 2017 roku. Spotkania dotyczą spraw prostych. Biskup pomocniczy bielsko-żywiecki i redaktor radia "Anioł Beskidów" podejmują takie tematy, które pomagają słuchaczom zrozumieć i lepiej przeżyć liturgię, zwłaszcza Mszę św.

Inspiracją do podjęcia pomysłu "Rozmów poświęconych" są już od kilku lat rozmowy bp. Piotra Gregera i ks. Jacka Pędziwiatra na antenie radia diecezjalnego "Anioł Beskidów". Ich uczestnicy postanowili wyjść ze studia radiowego i zaprosić do aktywnego udziału we wspólnej rozmowie szersze grono odbiorców. Jako miejsce spotkania wybrano katedrę - pierwszy kościół w diecezji. "Rozmowy poświęcone" są nagrywane. Można je potem odsłuchać w programie radiowym i w mediach elektronicznych.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.