bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 marca 2019
  • wyświetleń: 2707

Wicemistrzowski tytuł policyjnej judoczki z Bielska-Białej

Z zawodu policjantka z zamiłowania judoczka. Z powodzeniem łączy obowiązki służbowe z życiową pasją, jaką jest rywalizacja na macie. Sierżant sztabowy Monika Janos, bielska policjantka na co dzień pełniąca obowiązki pełnomocniczki do spraw ochrony informacji niejawnych, wywalczyła II miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Judo, które odbyły się dzisiaj w Katowicach.

Reklama

Sierż.szt. Monika Janos
Sierż.szt. Monika Janos · fot. KMP Bielsko-Biała


Wicemistrzowski tytuł to kolejny sukces policjantki z Bielska-Białej, która judo trenuje od 13. roku życia. To pierwszy od 3 lat start naszej zawodniczki po przebytej kontuzji. Swoją karierę sportową rozpoczynała w klubie Gwardia Bielsko-Biała. Była zawodniczką kadry narodowej. Reprezentowała nasz kraj na Mistrzostwach Świata i Europy, osiągając liczne sukcesy. Na co dzień policjantka, żona i matka 8-letnich bliźniaczek. Swoją pasję świetnie godzi z obowiązkami służbowymi i życiem rodzinnym.

Sierż.szt. Monika Janos nie była jedyną, która reprezentowała bielski garnizon w Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Judo w Katowicach. Świetnie spisali się także nasi koledzy z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej - sierż. Kornel Wróbel wywalczył II miejsce, a st.sierż. Łukasz Lorek uplasował się na 3 pozycji.

Sierż.szt. Monika Janos
Wicemistrzowski tytuł policyjnej judoczki z Bielska-Białej · fot. KMP Bielsko-Biała

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.