bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 lutego 2019
  • wyświetleń: 2306

Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej "Najaktywniejszą Instytucją 2018"

Bielska komenda po raz drugi w historii została uhonorowana specjalnym wyróżnieniem dla najaktywniejszych instytucji zaangażowanych w realizację 15. edycji Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości 2018.

komenda
Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej "Najaktywniejszą Instytucją 2018" · fot. KMP Bielsko-Biała


Wczoraj w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie zostały wręczone wyróżnienia dla najaktywniejszych instytucji zaangażowanych w realizację 15. edycji Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości 2018. Ideą organizowanego od wielu lat projektu jest przede wszystkim wspieranie młodzieży w podejmowaniu świadomych wyborów edukacyjnych i zawodowych. Dzięki możliwości odbycia jednodniowej wizyty w wybranym miejscu pracy, Dzień Przedsiębiorczości sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

W trakcie wizyty uczniowie mogą zweryfikować swoje wyobrażenia o wymarzonym zawodzie, pozyskać informacje o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do jego wykonywania, a także zapoznać się z organizacją i zarządzaniem daną instytucją.

Laureatów Ogólnopolskiego Konkursu na Najaktywniejszą Firmę i Instytucję, spośród ponad 12 tysięcy podmiotów, wyłonił Komitet Honorowy. Podczas Gali nagrodzono najaktywniejsze szkoły, firmy i instytucje, a także najaktywniejszych szkolnych koordynatorów oraz uczniów wyróżnionych w konkursie „Jak „Dzień przedsiębiorczości” wpłynął na moje decyzje zawodowe”.

komenda
Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej "Najaktywniejszą Instytucją 2018" · fot. KMP Bielsko-Biała


Podczas tegorocznej gali już po raz drugi z rzędu, bielska komenda została uhonorowana specjalnym wyróżnieniem przyznawanym najaktywniejszym instytucjom zaangażowanym w realizację 15. edycji Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości 2018. Dyplom i specjalny ryngraf odebrał osobiście Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł.insp. Grzegorz Jakubiec z rąk Prezesa Zarządu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości Zbigniewa Modrzewskiego.

W roku 2016 bielskiej jednostce przyznano podobne wyróżnienie. Składamy serdeczne podziękowania dyrekcjom szkół z Bielska-Białej i powiatu bielskiego za docenienie naszego zaangażowania i oddane w konkursie głosy.

W tym roku Dzień Przedsiębiorczości odbędzie się 20 marca. Po raz kolejny Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej, w nowej siedzibie przy ul. Wapiennej 45, otworzy swoje podwoje dla młodych ludzi pragnących związać swoje przyszłe życie zawodowe ze służbą społeczeństwu.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.