bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 lutego 2019
  • wyświetleń: 6656

Ruszyła przedsprzedaż biletów na finały Mistrzostw Świata FIFA U-20

Piłkarscy kibice w Polsce i na świecie mogą już kupować bilety na mecze Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Do 5 marca (do południa) posiadacze kart Visa mają wyłączną możliwość aplikowania o bilety na pierwszy turniej FIFA rozgrywany na polskiej ziemi.

stadion miejski
Ruszyła przedsprzedaż biletów na finały Mistrzostw Świata FIFA U-20 · fot. bielsko.info


- Visa została partnerem FIFA ze względu na globalny zasięg futbolu i zdolność łączenia ludzi z całego świata wokół ich miłości do tej dyscypliny. Firma jest zachwycona tym, że może zaoferować kibicom z całego świata pierwszą szansę aplikowania o bilety na mecze - czytamy w komunikacie wydanym przez FIFA.

Bilety są dostępne w dwóch kategoriach, zaczynają się od 10 złotych. Jedyną oficjalną platformą do zakupu biletów jest strona www.FIFA.com/tickets/U20WC.

Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019 zostaną rozegrane w dniach 23 maja - 15 czerwca w sześciu polskich miastach: Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdyni, Lublinie, Łodzi i Tychach.

cennik biletów
ceny biletów

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.