bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 lutego 2019
  • wyświetleń: 2195

Dziś prezentacja Podbeskidzia. Jutro pomodlą się za klub w katedrze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Za nami:

W środę 27 lutego, o godzinie 17:00 kilka dni przed wznowieniem rozgrywek, zawodnicy Podbeskidzia spotkają się z kibicami w centrum handlowym Gemini Park.

Prezentacja kadry Podbeskidzia i otwarcie klubowego sklepu - 22.07.2016
Prezentacja kadry Podbeskidzia · fot. Jakub Ziemianin / tspodbeskidzie.pl


Zanim na murawie Stadionu Miejskiego rozpocznie się walka o ligowe punkty, kibice Podbeskidzia będą mieli szanse spotkać się z zawodnikami i poznać nowe twarze w zespole, który już w sobotę 2 marca zmierzy się ze Stalą Mielec.

Podczas spotkania każdy zawodnik będzie do dyspozycji kibiców - będzie czas by porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie oraz wziąć autograf. Nie zabraknie też zabaw i konkursów!

Specjalne atrakcje przygotowane zostały dla najmłodszych fanów Górali - w strefie FIFA każdy będzie mógł spróbować swoich sił w wirtualnym meczu piłkarskim, a partner klubu Idea Events zapewni znakomitą zabawę dla dzieci oraz malowanie buzi w kolorowe wzory!

Zgodnie z tradycją rundę wiosenną rozpocznie Msza Święta w intencji drużyny Podbeskidzia, na którą klub zaprasza wszystkich przyjaciół, sympatyków i kibiców.

Msza Święta z udziałem zawodników trenerów, klubowych działaczy zostanie odprawiona w katedrze św. Mikołaja w Bielsku-Białej w czwartek 28 lutego o godz. 18:30.

ab / bielsko.info, źródło: TS Podbeskidzie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj