bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 27 lutego 2019
  • wyświetleń: 6144

[WIDEO] Bielskie dzieci nakręciły teledysk Schabowy

Artykuł sponsorowany:

Szkoła Tańca Stereo Dance School w Bielsku-Białej już od 6 lat uczy dzieci, młodzież i dorosłych różnych styli tanecznych, ale przede wszystkim tańca nowoczesnego, street dance'u i hip-hop'u. Oprócz tego organizuje wiele ciekawych projektów. Jednym z nich jest teledysk "Schabowy".

Teledysk powstał w drugim tygodniu ferii, podczas 4-dniowych, taneczno-muzycznych warsztatów. Podczas warsztatów dzieci miały okazję nauczyć się rapować oraz odwiedzić prawdziwe studio nagrań. Efekt tej pracy możecie zobaczyć poniżej!Szkoła Tańca Stereo Dance School oprócz prowadzenia zajęć z tańca nowoczesnego, street dance'u i hip-hopu, prowadzi także zajęcia z akrobatyki i baletu dla najmłodszych. Od 5 lat szkoli tancerzy w Bielsku-Białej oraz w okolicznych miastach.

Szkoła organizuje liczne event'y takie jak Zimowe oraz Letnie Pokazy Tańca, Zimowe oraz Letnie Obozy Taneczne, Warsztaty Taneczne.

Tancerze Szkoły Tańca Stereo Dance School mają okazję brać udział w różnych promocyjnych nagraniach czy teledyskach organizowanych przez szkołę jak i w nagraniach do teledysków znanych gwiazd muzyki tanecznej.

W szkole ceniona jest swoboda, kultura, dobra zabawa i niepowtarzalna atmosfera. Nauczyciele dbają o Swoich podopiecznych i tworzą z nimi jedną wielką, taneczną rodzinę.

Aktualnie w Szkole Tańca Stereo Dance School trwa nabór do grup o różnym poziomie zaawansowania. Szkoła zaprasza na pierwsze bezpłatne zajęcia.

Szkoła Tańca Stereo Dance School