bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 lutego 2019
  • wyświetleń: 1938

[ZDJĘCIA] 300 dzieci wzięło udział w akcji rekreacyjnej "Zima w mieście"

Jak co roku Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji w okresie ferii zimowych zorganizował akcję "Zima w Mieście na sportowo", która była skierowana do dzieci i młodzieży.

Zima w Mieście na sportowo · fot. UM Bielsko-Biała


W tym roku przygotowano bogatą ofertę nowych zajęć, które uzupełniły stałe propozycje takie jak warsztaty jazdy na łyżwach i nartach oraz nauka pływania czy gry w tenisa stołowego. Młodzi ludzie mogli skorzystać m.in. z warsztatów "Projekt Jump" na trampolinach, które poprowadziła instruktorka Patrycja Wieja, zwyciężczyni projektu telewizyjnego "Projekt Lady", warsztatów kick-boxingu dla dziewcząt, które prowadziła trenerka reprezentacji Polski Agnieszka Turchan, czy jednodniowego spotkania i warsztatów na strzelnicy sportowej z reprezentantką Polski, olimpijką, bielszczanką Beatą Bartków-Kwiatkowską.

Młodzież mogła także nieodpłatnie wziąć udział w treningach siłowych „Młodzi Sprawni”. Wszystkie warsztaty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

BBOSiR zorganizował ponadto szereg zawodów w różnych dyscyplinach sportowych - zaczynając od turnieju tenisa stołowego, poprzez turnieje piłki nożnej i koszykówki, a kończąc biegami na 5km i na orientację. Ferie zimowe i akcja „Zima w Mieście na sportowo” zakończyły się na lodowisku zawodami w jeździe szybkiej i balem karnawałowym przebierańców dla dzieci.

W zajęciach warsztatowych regularnie uczestniczyło ponad 230 osób. Z pozostałych imprez skorzystało około 300 młodych mieszkańców miasta.

ab / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.