Wiadomości

  • 26 lutego 2019
  • wyświetleń: 2000

43-latek znęcał się nad partnerką i jej synem. Trafił do aresztu

Najbliższe miesiące spędzi w areszcie 43-letni mężczyzna, który jest podejrzany o znęcanie się nad partnerką i jej 16-letnim synem. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z komisariatu III w Bielsku-Białej.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w Bielsku-Białej, gdzie nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę ze swoją partnerką i jej synem. W czasie kłótni dotkliwie pobił kobietę i groził jej śmiercią.

Sprawca został szybko obezwładniony przez stróżów prawa. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad promil alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury i sądu. Śledczy wnioskowali o jego tymczasowe aresztowanie.

Sąd przychylił się do tego wniosku. Najbliższe miesiące zatrzymany spędzi w areszcie. W przeszłości był on już karany za przemoc domową, za co został skazany na karę ponad roku więzienia. Za obecne czyny odpowie w warunkach recydywy, czyli powrotu do przestępstwa. Grozi mu do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.