Wiadomości
- 21 lutego 2019
- wyświetleń: 2357
Plaga pijanych kierowców. Od początku ferii 11 zatrzymań
Policjanci z bielskiego pododdziału prewencji zatrzymali w Rybarzowicach 29-letniego mężczyznę, który kierował volkswagenem, mając w organizmie prawie 2 promile alkoholu, a dodatkowo złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Wczoraj około 17.25 w Rybarzowicach, policjanci z pododdziału prewencji z Bielska-Białej zatrzymali do kontroli drogowej 29-latka kierującego Volkswagenem. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie blisko 2 promile alkoholu. W czasie sprawdzeń okazało się, że w ogóle nie powinien znaleźć się "za kółkiem", gdyż obowiązywał go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
W ubiegły poniedziałek 18 lutego policjanci bielskiej drogówki zatrzymali do kontroli 32-letniego kierującego BMW, który, jak się okazało, prowadził pojazd, mając w organizmie ponad 1,6 promila alkoholu.
To nie jedyne przypadki jazdy na "podwójnym gazie" w ostatnim czasie. Od początku ferii policjanci bielskiej drogówki zatrzymali 7 nietrzeźwych kierujących oraz 4 pod wpływem alkoholu.
W ubiegły poniedziałek 18 lutego policjanci bielskiej drogówki zatrzymali do kontroli 32-letniego kierującego BMW, który, jak się okazało, prowadził pojazd, mając w organizmie ponad 1,6 promila alkoholu.
To nie jedyne przypadki jazdy na "podwójnym gazie" w ostatnim czasie. Od początku ferii policjanci bielskiej drogówki zatrzymali 7 nietrzeźwych kierujących oraz 4 pod wpływem alkoholu.
ZOBACZ TAKŻE
Pięć tysięcy za bezkarność? Tyle pijany przestępca drogowy chciał wręczyć policjantom
Weekend bez rozsądku na drogach. Promile, narkotyki i zakazy, które nie zatrzymały kierowców
Pijany kierowca zakończył szaleńczą jazdę na barierkach. Wcześniej uderzył w zaparkowane auta
Pijani obcokrajowcy i ciężarówki - potencjalni zabójcy drogowi na bielskich ulicach
[FOTO] Pijany kierowca doprowadził do czołowego zderzenia. Siedem osób rannych!
53-letni Norweg na rowerze pod wpływem alkoholu. Skończyło się mandatem 2500 zł
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







