bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 lutego 2019
  • wyświetleń: 1745

Plaga pijanych kierowców. Od początku ferii 11 zatrzymań

Policjanci z bielskiego pododdziału prewencji zatrzymali w Rybarzowicach 29-letniego mężczyznę, który kierował volkswagenem, mając w organizmie prawie 2 promile alkoholu, a dodatkowo złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Wczoraj około 17.25 w Rybarzowicach, policjanci z pododdziału prewencji z Bielska-Białej zatrzymali do kontroli drogowej 29-latka kierującego Volkswagenem. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie blisko 2 promile alkoholu. W czasie sprawdzeń okazało się, że w ogóle nie powinien znaleźć się "za kółkiem", gdyż obowiązywał go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

W ubiegły poniedziałek 18 lutego policjanci bielskiej drogówki zatrzymali do kontroli 32-letniego kierującego BMW, który, jak się okazało, prowadził pojazd, mając w organizmie ponad 1,6 promila alkoholu.

To nie jedyne przypadki jazdy na "podwójnym gazie" w ostatnim czasie. Od początku ferii policjanci bielskiej drogówki zatrzymali 7 nietrzeźwych kierujących oraz 4 pod wpływem alkoholu.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.