Wiadomości

  • 19 lutego 2019
  • wyświetleń: 6516

[FOTO] Przejazd na czerwonym świetle zakończony groźną kraksą

Dwa samochody osobowe zderzyły się około godziny 14:20 na skrzyżowaniu Bora Komorowskiego i Partyzantów w Bielsku-Białej. Kraksa wyglądała bardzo poważnie. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Zderzenie dwóch pojazdów na rogu Leszczyńskiej z Bora Komorowskiego - 19.02.2019 · fot. Bielskie Drogi


Jako pierwsi pomocy uczestnikom udzielili wojskowi, którzy akurat przejeżdżali w pobliżu. Później na miejsce dotarły dwa zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego i patrol wypadkowy bielskiej drogówki. Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca Volkswagena Jetty jadąc al. Bora Komorowskiego od strony osiedla Złote Łany, wjechał na skrzyżowanie z ulicą Leszczyńską i zderzył się z Seatem Ibizą jadącym od strony jednostki wojskowej. Mężczyzna tłumaczył, że oślepiło go słońce.

Do szpitala przewieziono kierującą Seatem. Życiu kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci wykonali wszystkie niezbędne czynności związane z obsługą wypadku drogowego. Kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanej. Kierowcy musieli uzbroić się w cierpliwość. Kraksa spowodowała duże utrudnienia w ruchu, które trwały grubo ponad godzinę.

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj