bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 lutego 2019
  • wyświetleń: 1500

Nabór oficerów łącznikowych na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej

W Komendzie Miejskiej Policji w Bielsku-Białej trwa nabór na funkcję oficerów łącznikowych do spraw bezpieczeństwa (Team Security Liaison Officer - TSLO). Policjanci, którzy z pozytywnym wynikiem przebrną przez proces rekrutacji zaopiekują się reprezentacjami piłkarskimi przebywającymi na terenie Polski podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA U-20 World Cup Poland 2019.

nabór
Nabór oficerów łącznikowych na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej · fot. KMP Bielsko-Biała


Policjanci, którzy z pozytywnym wynikiem przebrną przez proces rekrutacji zaopiekują się reprezentacjami piłkarskimi przebywającymi na terenie Polski podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA U-20 World Cup Poland 2019.

Praca w roli TSLO wymaga prawdziwego zaangażowania i pełnego profesjonalizmu. Jednocześnie, biorąc pod uwagę dotychczasowo rozgrywane na terenie RP turnieje, umożliwia zdobycie unikatowego doświadczenia w wielu obszarach związanych z organizacją i przeprowadzeniem międzynarodowej imprezy sportowej, dając przy tym wiele satysfakcji. Udział w tak dużym przedsięwzięciu może okazać się przygodą, którą będzie się miło wspominać przez długie lata.

W konkursie uczestniczą policjanci z całego kraju, którzy posiadają doświadczenie w zabezpieczeniu sportowych imprez masowych, bardzo dobrą znajomość języków obcych, a także łatwość w nawiązywaniu kontaktów i rozwiązywaniu problemów.

Na pytania odpowiadają pod czujnym okiem komisji na czele z Przewodniczącym - Zastępcą Dyrektora Głównego Sztabu Policji KGP insp. Dariusza Dymińskiego. W skład komisji wchodzą ponadto oficerowie z Biura Współpracy Międzynarodowej KGP, Głównego Sztabu Policji KGP, psycholog oraz lektorzy z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.