bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 lutego 2019
  • wyświetleń: 4899

[FOTO] Niewyjaśniona nocna historia domniemanego potrącenia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Kilka minut po północy służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny na ul. Wzgórze w Bielsku-Białej. Interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i dwa patrole policji. To do czego tak właściwie doszło jest przedmiotem prowadzonego śledztwa.

Czynności służb na ul. Wzgórze w Bielsku-Białej - 17.02.2019 · fot. Bielskie Drogi


Ze wstępnych ustaleń serwisu Bielskie Drogi wynika, że kompletnie pijany obywatel Ukrainy wszedł na jezdnię i miał styczność z BMW serii 5. Nie wiadomo czy doszło do potrącenia ponieważ wszystko wskazuje na to, że pojazd nie znajdował się w ruchu. Z relacji dwóch mężczyzn, także obywateli Ukrainy, którzy podróżowali kupionym dwie godziny wcześniej samochodem wynika, że pieszy zatoczył się i uderzył w bok pojazdu niebędącego w ruchu. Kierowca był trzeźwy w przeciwieństwie do niefrasobliwego pasażera, który w trakcie prowadzonych czynności kilkukrotnie wchodził na jezdnię i z oporem stosował się do poleceń porządkowych funkcjonariuszy.

Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego i udali się do siedziby Straży Miejskiej, gdzie będą mieli możliwość zapoznać się z zapisem monitoringu. To pomoże rozwiązać zagadkę. Konieczne jest także ustalenie obrażeń poszkodowanego, bowiem z naszych informacji wynika, że te nie pokrywają się z wersją jaką podaje kierowca i pasażer BMW. Do tej sprawy będziemy jeszcze wracać. W czasie akcji służb ratunkowych i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych, ruch na ul. Wzgórze w pobliżu Zamku Sułkowskich był znacznie utrudniony.

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj