bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 lutego 2019
  • wyświetleń: 4959

[FOTO] Wypadek na Katowickiej. W ruch poszły narzędzia hydrauliczne!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W piątek, 15 lutego około godziny 10:40 na ul. Katowickiej w Bielsku-Białej doszło do wypadku drogowego. Na skrzyżowaniu nieopodal salonu Fiata zderzyły się dwa pojazdy: osobowy Nissan Note i dostawcze Iveco Daily. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych.

Wypadek na Katowckiej - 15.02.2019 · fot. Bielskie Drogi


Kierowca Nissana znajdował się wewnątrz pojazdu i nie był w stanie samodzielnie go opuścić. W ruch poszły narzędzia hydrauliczne. Strażacy wykonali dostęp do poszkodowanego, który został przekazany pod opiekę ratowników medycznych. Mężczyzna trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Okoliczności zdarzenia, które wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy wyjaśnia patrol wypadkowy bielskiej drogówki. Pojazd marki Iveco poruszał się ulicą Katowicką w stronę ulicy Mazowieckiej. Z relacji kierowcy dostawczaka wynika, że starszy mężczyzna prowadzący Nissana nie popatrzył się na jezdnię podczas wyjeżdżania z drogi podporządkowanej (od strony drogi ekspresowej - przyp. red.). Na wyhamowanie nie było szans - doszło do zderzenia czołowo bocznego.

W czasie akcji ratowniczej i wstępnych oględzin miejsca zdarzenia, ruch był całkowicie wstrzymany. Na ulicy Katowickiej utworzył się spory korek. Później wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut (stan na godzinę 11:50).

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj