Wiadomości
- 15 lutego 2019
- 16 lutego 2019
- wyświetleń: 14236
Policjanci szukają kobiety, która pomagała nieprzytomnej osobie
Policjanci z wydziału kryminalnego bielskiej komendy poszukują kobiety, która w dniu 10 czerwca 2018 roku około godziny 6.30 w Bielsku-Białej na Drodze Krajowej nr 1 (na wysokości hali magazynowej firmy "ŁAKOĆ"), zatrzymała pojazd na poboczu i pomogła w udzielaniu pomocy nieprzytomnej 37-letniej pasażerce opla astry koloru srebrnego.
Kobietę, która udzielała pomocy 37-latce, a zarazem świadków tego zdarzenia, (które nie było wynikiem wypadku drogowego) prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45 nr tel. 33 8121280, 33 8121424 lub 33 8121255.
ZOBACZ TAKŻE
Zatrzymany za prędkość, a wyszło coś dużo poważniejszego. 27-latek trafił do więzienia
Gorący temat[FOTO] Zakończyła się budowa nowego węzła. Jest zapowiedź kolejnych prac
Czujność dzielnicowych przyniosła efekty - dwa zatrzymania w jednym dniu
Gorący tematRutynowa kontrola, nieoczekiwany finał: kierowca z zakazem i poszukiwany pasażer
Miganie światłami może słono kosztować. Czy „uprzejmość” kierowców to wykroczenie?
Od dziś drift samochodem oraz jazda na jednym kole motocyklem skutkuje odebraniem uprawnień
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









