Wiadomości

  • 13 lutego 2019
  • wyświetleń: 9915

[FOTO] Wypadek na ul. Grażyńskiego. Trzy osoby ranne!

W środę, 13 lutego około godziny 14:30 na ul. Grażyńskiego w Bielsku-Białej doszło do wypadku drogowego. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: Volkswagen Golf i Honda Civic. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Wypadek na ul. Grażyńskiego - 13.02.2019 · fot. Bielskie Drogi


Ze wstępnych informacji wynika, że trzy osoby zostały ranne. Ich życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z bielskiej drogówki. Z relacji świadków wynika, że zawinił młody mężczyzna kierujący Hondą. Jadąc od strony ulicy Mazańcowickiej z nadmierną prędkością, utracił panowanie nad samochodem, wpadł w poślizg i sunąc bokiem do kierunku jazdy zderzył się z Volkswagenem. Prawy bok Hondy został doszczętnie zmiażdżony. Gdyby w pojeździe siedział pasażer, najprawdopodobniej nie przeżyłby zdarzenia.

W pierwszej fazie akcji ratowniczej droga była zablokowana. Później wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 16:30.

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj