bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 13 lutego 2019
  • 16 lutego 2019
  • wyświetleń: 6384

Bilety na Mistrzostwa Świata już od 10 zł. Sprzedaż rusza 26 lutego

Poznaliśmy już wszystkie reprezentacje, które wystąpią na Mistrzostwach Świata U20 w Polsce. Bilety na pierwszy w historii turniej FIFA na polskiej ziemi będą dostępne od 26 lutego w dwóch kategoriach, zaczynając od 10 złotych.

podbeskidzie, stadion miejski
Bilety na Mistrzostwa Świata już od 10 zł. Sprzedaż rusza 26 lutego · fot. bielsko.info


Bilety na pierwszy w historii turniej FIFA na polskiej ziemi będą dostępne od 26 lutego w dwóch kategoriach, zaczynając od 10 złotych. Jedyna oficjalna platforma do zakupu wejściówek będzie dostępna pod adresem www.FIFA.com/tickets/U20WC

Po losowaniu grup finałowych w Gdyni, które odbędzie się 24 lutego, posiadacze kart Visa będą mieli wyłączną możliwość nabycia biletów w przedsprzedaży, która potrwa od 26 lutego, od godziny 12.00, do 5 marca, do godziny 12.00. Następnie fani mogą aplikować o bilety na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy", począwszy od 7 marca, od 12.00, aż do meczu finałowego, 15 czerwca. VISA, oficjalny partner FIFA w zakresie płatności, jest zalecaną formą zapłaty za bilety na imprezy FIFA.

Kibice będą mogli "wydrukować w domu" wejściówki, co oznacza, że każdy kto nabędzie bilety na platformie FIFA.com/tickets/U20WC dostanie je w formie elektronicznej, co umożliwi ich wydrukowanie w formacie A4. Każdy bilet będzie zawierał unikalny kod, który będzie sprawdzany przy wejściu na stadion. Na stadionach nie będzie prowadzona sprzedaż wejściówek.

Entuzjaści futbolu zainteresowani programem hospitality na Mistrzostwach Świata FIFA U20 Polska 2019 mogą się starać o pakiety skybox na czterech obiektach: w Bielsku-Białej, Łodzi, Lublinie i Tychach. Szczegóły dotyczące tych pakietów są dostępne na stronie www.pzpn.pl.

Poza Polską, która jest gospodarzem, na turniej zakwalifikowały się następujące zespoły:
  • AFC: Japonia, Korea Południowa, Katar i Arabia Saudyjska
  • CAF: Mali, Nigeria, Senegal i RPA
  • CONMEBOL: Argentyna, Kolumbia, Ekwador i Urugwaj
  • Concacaf: Honduras, Meksyk, Panama i USA
  • OFC: Nowa Zelandia i Tahiti
  • UEFA: Francja, Włochy, Norwegia, Portugalia i Ukraina


Więcej szczegółów odnośnie biletów można znaleźć na stronie www.FIFA.com/tickets/U20WC.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.