bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 lutego 2019
  • wyświetleń: 2858

Zostaw 1% podatku w Bielsku-Białej. Na pieniądze liczy ponad 100 OPP

Przypominamy, że można przekazać 1% należnego podatku wybranej organizacji pożytku publicznego. W 2019 roku nastąpiły zmiany w rozliczeniu podatku dochodowego PIT. Od 15 lutego zostanie uruchomiona usługa e-PIT. Zachęcamy do zapoznania się z ulotką instruktażową, jak krok po kroku przekazać swój 1% podatku .

Wykaz organizacji pożytku publicznego, którym podatnicy mogą przekazać 1% przy rozliczeniach za 2018 r. publikowany jest na stronie Narodowego Instytutu Wolności. W Bielsku-Białej działa ponad 100 organizacji pożytku publicznego, które można obdarować swoim 1% podatku.

Organizacje te prowadzą niezwykle pożyteczną działalność na rzecz mieszkańców Naszego Miasta w wielu dziedzinach, m.in. pomocy społecznej, zdrowia, ekologii, sportu i turystyki, kultury oraz edukacji.

Zachęcamy do pozostawienia 1% podatku w Bielsku-Białej i przekazania go na rzecz bielskich OPP! Aktualny wykaz znajduje się tutaj.


OPP

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.