bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 lutego 2019
  • wyświetleń: 3822

[FOTO] Nocny wypadek w Mesznej. Kierowca zasnął za kierownicą!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W nocy z niedzieli na poniedziałek w Mesznej przy ul. Szczyrkowskiej doszło do wypadku drogowego. Kilkanaście minut po północy w rejonie skrzyżowania z ulicą Wspólną, samochód terenowy zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust.

Wypadek w Mesznej - 4.02.2019 · fot. nadesłane przez czytelnika / Bielskie Drogi


Rannego kierowcę, który leżał obok swojego rozbitego pojazdu zauważyły dwie kobiety, które powiadomiły służby ratunkowe. Interweniowali strażacy z JRG-1 w Bielsku-Białej, OSP Bystra i OSP Meszna, zespół ratownictwa medycznego i dwa patrole policji.

Wszystko wskazuje na to, że kierowca Suzuki zasnął za kierownicą. Trafił do szpitala. Jego okazały się na tyle poważne, że zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Została sporządzona stosowna dokumentacja. W czasie akcji służb ratunkowych i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych, ruch przy ul. Szczyrkowskiej w Mesznej odbywał się wahadłowo.

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj