Wiadomości

  • 2 lutego 2019
  • wyświetleń: 5952

[FOTO] Kolizja z taksówką, reakcja świadka i nocny pościg po mieście

Wszystko zaczęło się około godziny 22:45 na skrzyżowaniu Bora Komorowskiego i Żywieckiej w Bielsku-Białej. Kierowca Alfy Romeo zawadził swoim zderzakiem o tył Skody Superb. Kierowca taksówki zatrzymał się na poboczu, ale sprawca zdarzenia zawrócił i uciekł pod prąd w stronę centrum miasta.

Kolizja
Uszkodzona Skoda Superb - 1.02.2019 · fot. Bielskie Drogi


O sprawie została powiadomiona policja i serwis Bielskie Drogi, który natychmiast opublikował komunikat ze szczątkowymi informacjami, które zapamiętał poszkodowany. Wiadomo było, że pojazd sprawcy to Alfa Romeo na początkowych tablicach KCH. Kilka minut później jeden z przypadkowych kierowców, który zapoznał się z komunikatem, zauważył podejrzany pojazd przy ulicy Warszawskiej w Bielsku-Białej. O swoich spostrzeżeniach powiadomił funkcjonariuszy. Jechał za podejrzanym kierowcą i na bieżąco podawał dyżurnemu swoje położenie.

Gdy policjanci próbowali zatrzymać pojazd do kontroli w rejonie ul. Kwiatkowskiego, kierowca dodał gazu i rozpoczął szaleńczą ucieczkę po ulicach Komorowic. Pościg zakończył się przy nowym rondzie w Bestwinie. Kierowca został aresztowany i trafił do policyjnego aresztu. Był pijany (ponad pół promila) i według nieoficjalnych informacji posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Kolizja
Zatrzymanie po pościgu - 1.02.2019 · fot. Bielskie Drogi

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj