bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 stycznia 2019
  • wyświetleń: 7231

[FOTO] Poranny wypadek na rogu Andersa z Michałowicza

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Kilka minut po godzinie 6:00 na skrzyżowaniu Andersa i Michałowicza w Bielsku-Białej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Wypadek na skrzyżowaniu Andersa z Michałowicza - 30.01.2019 · fot. Mr Szakal


Wstępne informacje mówiły o trzech osobach rannych. Finalnie do szpitala trafiła jedna osoba. To kierująca Citroenem - sprawczyni wypadku. Na skrzyżowaniu nie działała sygnalizacja świetlna. Kobieta wyjeżdżając z ulicy Michałowicza na al. Andersa nie ustąpiła pierwszeństwa kierującej Volkswagenem Tiguanem poruszającym się w stronę Mazańcowic.

Ranna doznała urazu miednicy, który spowodował zakwalifikowanie zdarzenia jako wypadek drogowy. Policjanci sporządzili niezbędną dokumentację tekstową i fotograficzną. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę. Zdarzenie spowodowało potężne korki podczas porannego szczytu.

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj