bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 lutego 2019
  • wyświetleń: 17569

[ZDJĘCIA, WIDEO] Koncert GraMy DoBBro w Teatrze Polskim

GraMy doBBro! to wspólna inicjatywa Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, Teatru Polskiego oraz naszych artystów. Akcja została zapoczątkowana przez jedną ze znanych piosenkarek, która po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza podczas finału WOŚP zachęciła środowiska artystyczne do integracji.

GraMy DoBBro! Teatr Polski w Bielsku-Białej - 11.02.2019 · fot. sid / bielsko.info


Miasto Bielsko-Biała podjęło inicjatywę, ale na swój własny sposób i już 11 lutego o godz. 18.00 w Teatrze Polskim odbyła się okazja do wysłuchania niezwykłego koncertu.

W koncercie wzięło udział ponad 30 wokalistów, muzyków i zespołów z różnych środowisk. W ten sposób bielscy artyści wyrazili sprzeciw wobec nienawiści oraz dali wyraz jedności i solidarności. Wszyscy wykonawcy wystąpili charytatywnie.

Loading...


Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie można było odebrać w kasie teatru. Osoby, które nie zdążyły zdobyć bezpłatnego biletu, mogły zobaczyć koncert na specjalnym telebimie, który stanął przed budynkiem Teatru Polskiego. Wszyscy zziębnięci widzowie otrzymali ciepłą herbatę.

W organizację przedsięwzięcia zaangażowali się m.in.: Miasto Bielsko-Biała, Teatr Polski w Bielsku-Białej, PPM Rock&Blues, Fundacja Klamra, Inicjatywa Obywatelska Witaj. Honorowym patronem koncertu jest prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

GraMy doBBro

ab, BM, sid / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.