bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 stycznia 2019
  • wyświetleń: 10011

[FOTO] Dachowanie przyczepki na S-52. Rozbity klasyczny youngtimer!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do bardzo niebezpiecznie wyglądającej sytuacji doszło w poniedziałek wieczorem na S-52 w Bielsku-Białej. Około godziny 19:00 w rejonie Wapienicy samochód osobowy ciągnący przyczepę uderzył w barierki. Na przyczepie był transportowany unikatowy model klasycznego Nissana.

Kolizja na S-52 w Bielsku-Białej - 28.01.2019 · fot. nadesłane przez czytelnika / Bielskie Drogi


Wszystko wskazuje na to, że kierowca Opla źle załadował przyczepę. Środek ciężkości umieszczony na końcu przyczepy spowodował, że ta zaczęła wężykować. Skończyło się uderzeniem w barierki i wywrotką przyczepki "do góry kołami". Szczęśliwie nikomu nic się nie stało. Interweniowały dwa zastępy straży pożarnej i patrol policji.

Uszkodzeniu uległ transportowany na przyczepie Nissan Gazelle (Silvia). Unikatowy na naszym rynku, klasyczny japoński youngtimer wart na kolekcjonerskim rynku kilkadziesiąt tysięcy złotych.

W czasie akcji pomocy drogowej trasa S-52 w stronę Żywca i Katowic będzie zablokowana. Utrudnienia powinny zakończyć się maksymalnie o godzinie 20:30.

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj