bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 stycznia 2019
  • wyświetleń: 2799

Jedyne w Polsce longboardowe półkolonie w Bielsku-Białej

Fundacja OnBoard zaprasza na wyjątkowe półkolonie zimowe dla aktywnych dzieciaków. W programie codziennie intensywna nauka jazdy na longboardach pod okiem doświadczonych instruktorów. Oprócz longboardingu każdego dnia czeka na dzieci inna atrakcja: kino, park trampolin, kręgle, łyżwy. Półkolonie odbędą się w dwóch tygodniowych turnusach - 11-15 lutego i 18-22 lutego codziennie od 8 do 15.

Longboard
Longboardowe półkolonie zimowe · fot. materiały prasowe


- Jazda na longboardach to najlepszy wstęp do uprawiania wszystkich sportów deskowych takich jak snowboard i czy surfing - mówi Mariusz Poznań prezes fundacji OnBoard. - Uczy trzymania równowagi i właściwej postawy na desce. Longboarding sam w sobie też jest sportem dającym dużo radości, poczucia wolności i symbiozy z naturą. Na naszych półkoloniach dzieci będą mogły jeździć również na deskach z napędem elektrycznym, a wszystko to na bezpiecznym torze w Galerii Sfera - dodaje.

Longboardowe półkolonie to pomysł na spożytkowanie dziecięcej energii, okazja do zawarcia nowych przyjaźni i gwarancja niezapomnianych przygód. Po tygodniowym turnusie dzieciom dużo łatwiej uprawiać inne sporty na deskach, a latem będą mogły szlifować swoje umiejętności korzystając wypożyczalni longboardów, którą planuje otworzyć w Bielsku-Białej fundacja OnBoard.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.