bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 stycznia 2019
  • 25 stycznia 2019
  • wyświetleń: 7581

[FOTO] Wypadek na Cieszyńskiej. Dwie kobiety trafiły do szpitala!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w czwartek, 24 stycznia około godziny 17:00 w Bielsku-Białej przy ulicy Cieszyńskiej. Na wysokości skrzyżowania z ulicą Wierzbową zderzyły się dwa samochody osobowe. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Wypadek przy ul. Cieszyńskiej - 24.01.2019 · fot. ASO Autolux


Ze wstępnych ustaleń wynika, że zawiniła kierująca Fordem Fiestą. Kobieta podczas wykonywania manewru skrętu w lewo na teren stacji kontroli pojazdów, wymusiła pierwszeństwo na kierującym Volkswagenem Passatem. Ten pojazd poruszał się w stronę centrum Wapienicy. Doszło do zderzenia. Ford wypadł z drogi i zatrzymał się na pobliskim parkingu. Wszystko wyglądało bardzo groźnie.

Do szpitala trafiły dwie kobiety. Jedna z nich była w ciąży. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia, które wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Dokładna kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanych.

W czasie czynności służb ratunkowych i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych ulica Cieszyńska była zablokowana. Utrudnienia trwały ponad godzinę, co spowodowało potężne korki.

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj