bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 stycznia 2019
  • wyświetleń: 3731

23-latek jako źródło utrzymania podał kradzieże. Trafił za kraty

Policjanci z komisariatów I i III w Bielsku-Białej zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o liczne kradzieże sklepowe. Sprawca skradł mienie o łącznej wartości blisko 10 tys. zł. Jest już po zarzutach. Bielski sąd - na wniosek śledczych - podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

Zatrzymany mężczyzna ma na swoim koncie kilkanaście kradzieży, których dopuścił się w ostatnim czasie w bielskich sklepach. Kradł głównie markowe elektronarzędzia, odzież i kosmetyki. Wszystko wskazuje na to, że kradzieży tych dokonywał na konkretne zamówienia.

Sprawca został zatrzymany po kolejnej kradzieży w sklepie przy bielskiej ul. Bohaterów Monte Cassino. Jego łupem padły elektronarzędzia o wartości blisko 1500 zł. Skradł mienie o łącznej wartości prawie 10 tys. zł. Z procederu tego uczynił sobie stałe źródło utrzymania. Zresztą, jako źródło utrzymania podał właśnie kradzieże.

Zatrzymany został przewieziony do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury i sądu. Bielski sąd - na wniosek śledczych - podjął już decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Za przestępstwa te grozi mu do 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.