bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 stycznia 2019
  • wyświetleń: 1887

Spotkanie wolontariuszy i podopiecznych fundacji "Złote Łany"

W miniony piątek w siedzibie Fundacji Aktywności Społecznej Złote Łany odbyło się uroczyste spotkanie wolontariuszy, podopiecznych i sympatyków wolontariatu na Złotych Łanach.

fundacja aktywności społecznej
Spotkanie wolontariuszy i podopiecznych fundacji "Złote Łany" · fot. Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany


Prezes Fundacji, Joanna Edelman, podziękowała serdecznie wszystkim zgromadzonym za ich pracę w roku ubiegłym, oraz przedstawiła zadania, które Fundacja stawia sobie w temacie rozwoju wolontariatu na osiedlu na rok 2019.

Tragiczne wydarzenia w Gdańsku z dnia 13 stycznia przytłumiły radość ze wspólnego spotkania i wpłynęły na modyfikację jego przebiegu. Zebrani uczcili chwilą ciszy pamięć o zmarłym tragicznie Prezydencie Gdańska.

- Odśpiewaliśmy wspólnie kilka najpiękniejszych kolęd przy pomocy naszej grupy teatralno-muzycznej pod opieką Instruktora Renaty Jasiury, przy akompaniamencie zaprzyjaźnionego akordeonisty, Pana Janusza Kobzy. Przed nami długi rok nowych wyzwań i projektów. Wszystkim sympatykom wolontariatu życzymy, żeby był to rok pełen sukcesów, satysfakcji i radości - powiedziała Krystyna Pytel z Fundacji Aktywności Społecznej Złote Łany.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.