bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 stycznia 2019
  • wyświetleń: 1647

Kolejne podejście do parkomatów. Dodatkowe pieniądze na ich dostawę

W projekcie zmian budżetu miasta na 2019 rok, który zostanie poddany pod głosowanie na styczniowej sesji Rady Miejskiej, zapisano 795 tys złotych na uzupełnienie środków potrzebnych na realizację inwestycji.

Parkomaty na placu Wojska Polskiego - 04.01.2016
Parkomat na placu Wojska Polskiego · fot. bielsko.info


Przypominamy, że w październiku 2018 roku Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej ogłosił przetarg na udostępnienie parkomatów w strefie płatnego parkowania.

MZD zakładał, że na dostawę parkomatów wraz z obsługą wyda maksymalnie 3,87 mln złotych brutto. Okazało się jednak, że najtańsza oferta konsorcjum poznańskich firm Mobile Traffic Data i Project Parking opiewała na kwotę 4,9 mln złotych brutto. Przetarg unieważniono.

Aby po raz drugi nie dopuścić do takiej sytuacji, w projekcie budżetu miasta na 2019 rok wpisano dodatkowe środki na dostawę parkomatów w wysokości 795 tys. złotych. Przetarg na dostawę parkomatów najprawdopodobniej zostanie ponownie ogłoszony jeszcze w I kwartale 2019 roku.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.