bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 stycznia 2019
  • wyświetleń: 3591

Ruszają zapisy na zajęcia sportowe w trakcie ferii. Jest w czym wybierać

21 stycznia rozpoczynają się zapisy dzieci na zajęcia w ramach organizowanej podczas ferii zimowych akcji "Zima w Mieście na Sportowo".

lodowisko
Ruszają zapisy na zajęcia sportowe w trakcie ferii. Jest w czym wybierać · fot. bielsko.info


Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował atrakcyjną ofertę dla uczniów, którzy pozostają na ferie w mieście. Nauka jazdy na nartach i łyżwach, nauka pływania, zajęcia na trampolinach, strzelnica, fitness, rugby, koszykówka, piłka nożna, bieganie, kickboxing i gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna - każdy powinien wybrać coś dla siebie.

Zapisy na warsztaty z nauki jazdy na nartach odbywają się wyłącznie osobiście przez rodzica/opiekuna od 21.01 - 07.02. 2019r. w godz. 09:00-14:00 w Dziale Organizacji Imprez (Hala widowiskowo-sportowa ul. Karbowa 26).

Udział w kursach nauki pływania oraz jazdy na łyżwach wiąże się z koniecznością zakupu biletu wstępu. Uczestnicy zajęć nauki jazdy na łyżwach oraz jazdy na nartach zobowiązani są ćwiczyć w kaskach oraz grubych rękawiczkach.

W okresie 09.02 - 24.02 2019r. dla dzieci i młodzieży szkolnej „bilety feryjne” na lodowisko przy ulicy Słowackiego 27b kosztować będą 2 złote, natomiast na pływalnię „Troclik” (ul. Sosnkowskiego 14) kosztować będą 4 złote.

Więcej szczegółów na stronie internetowej BBOSiR-u.


zima w mieście

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.